Nieruchomości na sprzedaż

Dom jednorodzinny 136,08 m2, Jaworze, ul. Zaciszna 40


Budynek zbudowany w sposób ekologiczny i energooszczędny. Większość elementów budynku są stworzone z lekkiego, przyjaznego dla środowiska kruszywa Leca® keramzyt, dzięki czemu dom jest ciepły, suchy i cichy.

Nieruchomość położony jest w atrakcyjnej lokalizacji w Jaworzu ul. Zaciszna 40 , na niewielkim wzgórzu, co gwarantuje dobre nasłonecznienie. Nieopodal nieruchomości znajdują się lasy i parki rekreacyjne.

Dom jednorodzinny o powierzchni 136,08 m2 w stanie deweloperskim, oddany do użytku. Działka o powierzchni 728 m2 w pełni zagospodarowana z koską brukową i zautomatyzowaną bramą przesuwną. Nieruchomość posiada wszystkie media z sieci tj. przyłącze prądu, gazu, wody i kanalizacji miejskiej. Budynek energooszczędny posiadający w pełni ogrzewanie podłogowe i izolację termiczną o podwyższonych parametrach. W salonie usytuowany jest kanał dymowy z wkładem szamotowym pozwalający na przyłączenie dodatkowego źródła ciepła. Instalacja elektryczna o podwyższonym standardzie posiadająca skrzynkę multimedialną z możliwością przyłącza światłowodu.

Rodzaj:dom jednorodzinny, wolnostojący
Liczba pomieszczeń:dwie kondygnacje z garażem i kotłownią w obrysie budynku, 4 pokoje, 2 łazienki, salon, kuchnia i jadalnią,
Powierzchnia użytkowa wraz z piwnicą:136,08 m²
Miejsca postojowe:4 samochody
Powierzchnia działki:728 m2
Ściany z keramzytu w systemie Leca Blok
Materiał:pustaki ścienne Leca Blok 24
Elewacja:ocieplenie styropian o gr.15, lambda 0,036, tynk silikonowy
(budynek spełnia obowiązujące wymagania w zakresie ochrony cieplnej budynków Współczynnik przenikalności cieplnej ściany zew. na poziomie U=0.18, wymagane 0.2)
Tynki wewnętrzne: cementowo-wapienne
Ocieplenie poddasza:wełna skalna o gr. 30 cm, sufity na poddaszu płyta G-K
Pokrycie dachu:dachówka betonowa BRASS Celtycka powłoka Cisar, kolor grafitowy
Stolarka okienna:PCV, profil VEKA, trzyszybowe
Okna:połaciowe firmy VELUX

Kwota: 980 000,00 zł/brutto

(kupujący zwolniony z podatku pcc)

Zapraszamy do kontaktu pod numerem Mirosław Krzysztofiak 606-491-115, Mateusz Krzysztofiak 664-912-471